Czy hobby moze sie stac nasza praca

Czy hobby moze sie stac nasza praca

Sie 06

Czy hobby moze sie stac nasza praca Zastanawiam się, czy ten incydent nie jest tym, co przyciąga ich do ognia Inżynierii Ochrony w pierwszej kolejności. Jednak większość w tej branży nie mają doświadczenia faktach w celu omówienia i raczej wydawało wpaść w schemat inżynierii podstawie własnej zaufania z handlu, albo oni „wiedział kogoś”, albo po prostu wypełnia miejsce dawno temu, kiedy pracuje dla firmy inżynieryjnej.

Kiedy miałem sześć lat, mój przyjaciel (Wiley) i ja bawi się zapałkami, jak często robią dzieciom bez opieki w polu sąsiedztwa w upalny dzień. Suchej ziemi w połączeniu z lekkim wietrze miesza się trochę pędzla pożar, wirtualny koszmar, który zaczął się rozprzestrzeniać. Przestraszony niewiarygodne, dwóch z nas gorączkowo wybity daleko w płomieniach, niepewny, czy nasze próby uda. Ogień w końcu ulegli naszych wysiłków po prawdopodobnie 15 minut, w czasie których możemy ustanowione na ziemi wyczerpany. Poszliśmy do domu bez słowa, kontemplując tę ??szaloną, co zrobiliśmy i zastanawiasz się, dlaczego byliśmy tak szalony w pierwszej kolejności.

Wiele lat później został zaproszony do „psychicznej party” z kilkoma innymi parami. To był przypadkowy okazji zabawy w pewnym sensie, w którym ludzie będą siedzieć, jeden po drugim w oddzielnym pomieszczeniu, z tym „profesjonalnym” psychicznym do „czytania”. Moja sesja, ja taśmie nagrane. Na wyczerpaniu „pytania” dobrze przed wyznaczonym czasie, psychiczny zapytał, czy chciałbym wiedzieć, gdzie byłem w moim poprzednim życiu. Po tym, jak zgodził się on przekształcił się w pół-trans sortuje, przewrócił oczami i mówiła bardzo szybko. Wśród narracji gaworzenia był ten mały smakołyk: „Chcę iść daleko, daleko, daleko z tyłu, ponieważ myślę, że jedna z najmocniejszych rzeczy widzę to około 12 lub 13-wiecznej Anglii, Irlandii lub Szkocji, gdzieś w tym obszarze – są wszystkie wyglądają tak samo do mnie, że wyglądają jak zamki i rzeczy – zawsze było bardzo wilgotne lub wilgotne, więc był to jeden z tych obszarów, ugh, że byłaś tam widzę silną draw, więc to musiało być coś z.
Artykuł dzięki: