Czego uczy nas nasze hobby

Czego uczy nas nasze hobby

Wrz 22
Czego uczy nas nasze hobby

Niestety, niektóre z naszych strategii przetrwania tylko trzymać nas w cyklu ofiary, powodując nam więcej bólu, co potwierdza przekonanie, że jesteśmy rzeczywiście bezsilna. Jak widać, jest to błędne koło.

Ale jest wyjście! To może wydawać się zbyt łatwo na początku, ale gwarantuję, że jeśli zdecydujesz się przyjąć tę jedno proste założenie, twoje życie zmieni się dramatycznie. Jesteś gotów? To jest to: „. Życie dzieje się dla mnie, nie do mnie Wszystkie rzeczy przychodzą mi do mojego najwyższego dobra”.

To jest! Gdy ta perspektywa jest stosowana do każdej sytuacji, to może od razu zmienić, jak się czujemy, a zatem, w jaki sposób reagować. Przymierz to! Pomyśl o ostatnim doświadczeniu, w którym czuł się spod kontroli i bezsilni. Teraz uważają, że pochodzi od Boga, z miłością, aby służyć Ci w jakiś sposób. Co pan sobie wyobrazić, celem mogło być, gdyby miały na celu pomóc rozwijać i ewoluować?

Czasami zajmuje trochę czasu dla nas, aby być w stanie owinąć nasze umysły wokół możliwości, że nawet nasz ból jest użyteczne, jednak jest to bardzo przydatna i może nauczyć się go używać i pozwolić jej odejść, zamiast nieustannie przeżyć. Przesunięcie tego paradygmatu jest pierwszym krokiem.

Innym obszarem, który zasługuje na uwagę jest wybór naszych własnych nawyków i zachowań, że czujemy się bezsilni, aby zmienić. Obejmuje uzależnienia, współuzależnienia, obsesyjne / natrętne tendencje, gniew / złość, pasywny / agresywność, depresja i wiele innych. Wiele osób zdecydowało, że są bezsilni (uh hum … The „ofiara”), aby zmienić swoje zachowania i nawyki. Ponownie, to są po prostu strategie przetrwania zaprojektowane w pewnym momencie po drodze w celu łagodzenia bólu. Niestety, to ulga jest tylko tymczasowa i raz te wybory stają się nawyki, nie ma teraz inny poziom bólu w ogóle obciążać …
Artykuł dzięki: