Dlaczego warto uprawiac sport

Dlaczego warto uprawiac sport

Gru 21

Dlaczego warto uprawiac sport

Testy porowatości

Przy niskiej porowatości włosy, naskórek płasko i pokrywają się ładnie. Przeciwieństwem jest prawdziwe dla dużej porowatości włosa. Istnieje kilka sposobów, aby sprawdzić porowatość włosów. Jedną z popularnych metod jest do podjęcia włosy z pędzla i umieścić ją w misce z wodą. Jeśli zapada w ciągu kilku minut, twoje włosy mogą być porowata.odżywki olimp Jeśli jakiś pływak, a niektóre nie, wówczas struktura włosów może być nierówna. Najlepszym rozwiązaniem jest po prostu być uważny. Czy to suche powietrze równomiernie? Gdzie to jest kręcone? Jeśli masz kręcone włosy, jest kształt curl spójne? Gdy porowate włosy są suche, to jest spuchnięta i szorstkie. Jeśli jesteś włosy rzuca wodę z łatwością może być małą porowatość włosów. Normalny porowatość umożliwia wilgoć przechodzi do kory włosa i w tym samym czasie, włosy są dostatecznie zabezpieczone przed wilgocią i zewnętrznej wilgotności.

Znalezienie właściwej tożsamości dla swoich włosów.

To normalne, że chce, aby określić, jak spojrzeć z pewnego rodzaju włosów trec whey 100. Pod wieloma względami jest to pierwszy krok, który kobiety biorą przy poszukiwaniu odpowiednich produktów dla swoich loków. Ale może to frustrujące, kiedy wypróbować produkt, który jest „przeznaczony” dla danego rodzaju włosów i to nie działa dla ciebie, ale to działa cudownie na znajomego, który ma ten sam typ włosów.

Dlaczego tak się dzieje – bo włosy nie jest jednowymiarowa. Twoje włosy są określone przez więcej niż tylko curl wielkości.

Włosy ma „osobowość”, który pochodzi z połączenia wielu rzeczy; niektóre są naturalne i inni „Kobieta na miarę”. Na naturalnej stronie, masz curl wielkości, szorstkość i tekstury, elastyczności, gęstości i porowatości. Z drugiej strony, „Kobieta na miarę” warunki są wszystkie rzeczy, które możesz zrobić, aby zmienić wygląd swoich włosów w tym farbowanie, stylizacja, trwała, prostowanie itp

Artykuł dzięki: