Sport a wyglad

Sport a wyglad

Sty 11

Sport a wyglad

Tylko dlatego, że podziela ten sam rozmiar curl, jak twój przyjaciel nie znaczy, że masz ten sam „osobowość włosów”. Można zarówno dzielić ten sam rozmiar curl ale jeśli twoje włosy inaczej reaguje z wilgocią, może to być znak, że masz inną porowatość włosów. Może twoje włosy są bardzo frizzier a jedyną różnicą pomiędzy dwoma z was ma swoją długość włosów. Jeśli włosy są dużo krótsze niż ty, a może całe łodygi włosa nie jest uwarunkowana prawidłowo.

Osiągnięcie właściwej równowagi

Określanie własnych potrzeb włosów oznacza, patrząc poza siedzibę „rodzaju włosów”, który określa wielkość twoich loków. Istotne jest, aby wiedzieć porowatość twojego włosa, dzięki czemu można znaleźć najlepsze produkty, które działają najściślej z naturalnego stanu włosów.

Twój „nagi” włosów (to jest w stanie najbardziej naturalny) jest prawdopodobnie mniej porowata niż w jego stanie przetworzonym. To dlatego, że naskórek leżeć płasko, kiedy włosy nie są uszkodzone. To normalne, że łuski włosów, aby podnieść nieco zwłaszcza z kręcone włosy. Ale kiedy zaczynają podnosić jak starych dachówek, masz zamiar stracić swoją naturalną fakturę. Twoje włosy będą trudniejsze do zarządzania; będzie ona podzielona, ??lśniące i złamać.

Co wpływa na porowatość włosów?

Umyciu włosy:

Zawsze należy używać siarczanu szampon. Laurylosiarczan sodowy, powszechnie nazywaną siarczany, siarczany lub dodatki są tanie środki pieniące w wielu szamponów. Stosowane są w przemyśle środków czyszczących wytrzymałościowych, takich jak mydło myjnia samochodowa, odtłuszczających silnik i czyszczenia podłogi garażu, ponieważ od razu rozpuszcza tłuszcz i olej. Badania kliniczne dowiodły, że SLS może być bardzo irytujące zarówno dla skóry i włosów, ponieważ pozbawia zarówno ich naturalnych olejków ochronnych.

Farbowanie włosów:

Artykuł dzięki: