Kolekcjonerstwo a zbieractwo

Kolekcjonerstwo a zbieractwo

Lis 19

Kolekcjonerstwo a zbieractwo

Samochody na sprzedaż to duży biznes w tych dniach. Nie brakuje wśród ludzi bez skrupułów, którzy biorą pieniądze i znikają!

Aby być poinformowanego nabywcy, największy kawałek swojego czasu zostanie wydane w tym, co nazywam lekcji lub etapu prep. Prawdopodobnie 70 procent swojego czasu zostanie wydane studia klasyczne informacji sprzedaży samochodów, badania i konsultacje z zaufanymi przyjaciółmi lub biegłych co do autentyczności oraz szczegóły dotyczące samochodu. Po wykonaniu swojej pracy domowej, reszta jest prosta transakcji kupna. Im więcej przygotowała Kupującego, płynniejsze i szybsze transakcję.

Oznacza to, trzeba będzie zainwestować czas i pieniądze niezbędne, aby dokładnie zbadać, co się kupuje. Chodzi przede wszystkim o preparacie. Jedna rzecz, która dzwoni prawdą jest albo idziesz do spędzenia czasu i pieniędzy w celu zbadania potencjalnych zakupu lub zatrudnić eksperta do obsługi transakcji dla początku do końca.

Trzy Porady zapobiegania oszustwa Classic Car

1. Know What You Want to Order

Górne szczegółów dla jasności są wiedząc, czego szukasz, ile trzeba wydać i jak daleko jesteś gotów do podróży. Zakup rocznika klasyczny lub Muscle car jest ćwiczeniem w poszukiwaniu i proces eliminacji. Myśl o sobie jako nowoczesny dzień Sherlocka Holmesa. Nie ma sensu patrząc na pokaz samochodu czy można realistycznie sobie pozwolić tylko samochód projektu lub krążownik weekendu. Ponieważ Internet stał się nasz świat mniejszy, nie trać czasu, jeżeli nabywca mieszka w połowie drogi w całym kraju, a jesteś tylko chętnych do zakupu lokalnie.

Sprawdź przewodnik cena NADA więc masz ballpark co wóz będzie kosztować w zależności od stanu. Jeśli transakcja jest zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe, (Czy naprawdę zamiar kupić 1969 Camaro w doskonałym stanie za $ 5.000?), To może to być oszustwo.
Artykuł dzięki: