Jak zaczac kompletowac swoje kolekcje

Jak zaczac kompletowac swoje kolekcje

Lip 31

Jak zaczac kompletowac swoje kolekcje

Nawilżanie jest o wymianie lub utrzymania zdrowego i naturalną równowagę włosom olejów i białek.

Białka pomagają chronić naskórek od podnoszenia i ich wypełnienie niewielkich otworów i szczelin w uszkodzonych łusek. Wiążą się one z włosa w celu szczelnego zamknięcia włosów. Tym bardziej, że jest zamknięta, tym bardziej porowata jest będą włosy.

zalecenia

Nie ma ustalonych reguł, które określają swoje włosy. Lekcja, aby dowiedzieć się, że curliness (lub wyprostowanie) ma niewiele wspólnego z tego, czy konkretnego produktu lub rutyny będzie pracować dla Ciebie.

Stan głębokiego regularnie, zwłaszcza jeśli kolor lub wyprostować włosy. Użyj delikatnego ciepła z głęboką odżywkę, aby uzyskać jak najwięcej z leczenia. Ale nie przesadzaj. Zbyt dużo ciepła zwiększa porowatość.

Unikaj produktów, które usuwają włosy z jej naturalnych białek i olejów. Nie ma sensu próbować, dzięki czemu włosy stają się mniej porowate, jeśli masz zamiar umyć szamponem, który ma otworzyć naskórek.

Chroń włosy przed słońcem. Istnieje stylizacja współpracownicy z naturalnych blokery UV.

Bądź łagodny. Jeśli masz kręcone włosy, użyj szeroko grzebieniem, aby uniknąć zgrywania i rozdzieranie.

Jeśli masz zamiłowanie do zdrowej pielęgnacji włosów, jak i pochodzenia naturalnego, składniki na bazie roślin mogą karmić, chronić i odmłodzić swoje włosy, odwiedź Brendita za Body Works, gdzie mamy wspaniałą linię siarczanowych darmowych produktów do włosów.

Artykuł dzięki: