Jak hobby wplywa na nasze relacje z innymi

Jak hobby wplywa na nasze relacje z innymi

Sie 24

Jak hobby wplywa na nasze relacje z innymi

Zatrzymaj się na chwilę i zadać sobie pytanie: Dlaczego czytanie tego artykułu? Co ja poszukuje; informacji, przejrzystość, nowe perspektywy? Teraz należy zadać sobie pytanie, czy zyskuje, które przyczynią się do poprawy swojego życia lub sprawić, że lepszym człowiekiem? Jeśli nie, kliknij na ten artykuł od razu!

Mam nadzieję, że jesteś jeszcze czyta ponieważ pisanie jest o wyborach … nasz codziennie moment wyborów momencie i jak one wpływają na nas. Jesteśmy dokonywania wyborów z każdym oddechem bierzemy. Mamy do wyboru, kiedy wstać, kiedy idziemy spać, kiedy jeść, co jeść, kiedy sprawdzić, że nasz e-mail, gdy gramy, kiedy ćwiczymy, kiedy odpocząć, kiedy czyścić, gdy pracujemy, co nosimy co jedziemy, gdzie robimy zakupy, a lista jest długa. Mamy do wyboru, jak iz kim się komunikujemy, jak reagujemy na komunikację innych, w co wierzymy, co postrzegamy, jak myślimy, jak wyrażać siebie, i co zrobić, aby przetrwać. Dobieramy naszych kochanków i naszych przyjaciół, naszych wrogów i naszych sojuszników. Wybieramy nasz smutek, naszą radość, nasze inspiracje i naszego zniechęcenia. Tak, mamy do wyboru w każdej chwili naszego życia, choć wiele będzie nieustannie twierdzą, że jest inaczej. Jeśli popychając samej idei to nawet w tej chwili, że też jest wybór.

Prawdą jest, że nie zawsze możemy wybrać nasze okoliczności, przynajmniej świadomie; jednak mamy pełną kontrolę tego, jak postrzegamy nasze okoliczności, niezależnie od oczywistego bólu i radości zaangażowanych. Gdybyśmy przyjęli założenie, że jesteśmy bezsilni do wyboru mamy rzeczywiście przyjął ofiary (bezsilność) perspektywę. Kiedy czujemy się bezsilni, czujemy się w pułapce i nie może odczuwać silne bez gniewu, manipulacji, sterowania, bierność, agresywność, albo jedno i drugie. Jeśli nie czujemy, że jesteśmy w kontroli lub wyboru, a zwłaszcza jeśli czujemy Uwego, zrobimy co w naszej mocy, aby przeżyć.

Artykuł dzięki: