Jak polaczyc hobby z praca

Jak polaczyc hobby z praca

Sie 18
Jak polaczyc hobby z praca

Na początku mojej kariery zadałem sobie pytanie, dlaczego specjaliści przeciwpożarowe wybrać tę ścieżkę kariery. Bardzo niewielu z nas nie stać się bogatym. Strażacy ryzykować swoje życie na co dzień. Szanowany kolega w branży ochrony przeciwpożarowej powiedział mi kiedyś, raczej bez ogródek: „Nie jestem w tym biznesie, aby ratować życie, jestem w tym biznesie , aby zarabiać pieniądze.” Ten człowiek jest szczery, ball-of-fire (wybacz pun) zraszania ogień adwokata, ale również potwierdza „zielone kajdanek” rzeczywistość, wszyscy musimy dążyć do zarabiania odpowiedzialnego życia.

Z biegiem lat jego strefy wpływów by oświecił mnie w odniesieniu do bardziej dalekosiężne konsekwencje działalności ochrony przeciwpożarowej. Jak fakt, że w dowolnym czasie w jakimś miejscu w budynku jest spalanie. A fakt, że każdego dnia w Stanach Zjednoczonych, zraszacze przeciwpożarowe ugaszenie pożaru. Przedstawił mi także do niepokojącą rzeczywistość cierpienia i oszpecenie wyrządzoną ofiarom poparzeń, z których niektóre przetrwały po spalonych żywcem przez 15 minut lub więcej. Z pewnością każdy, kto odwiedził obóz palić i był świadkiem masakry na ludzkim ciele, że ogień może zadać byłoby orędownikiem zraszaczy przeciwpożarowych w jakimkolwiek budynku, jak ja dzisiaj.

Jest wątpliwe, że wielu specjalistów ochrony przeciwpożarowej są „w nim dla pieniędzy.” Artykuł napisany na początku 1990 roku przewiduje się, że technika ochrony przeciwpożarowej było powołanie up-and-coming „gorącego pieniądza”. W porównaniu do innych karier zawodowych dziś jednak nie jest. Ale sama praca dowodzi ciekawe wyzwanie, satysfakcjonujące, ale z pułapu finansowego mimo wszystko. Niektórzy mówią, że jest powołaniem czują uwagę.

Raz na jakiś czas, będę rozmawiać z kimś w tej branży, która retransmituje mi trochę długo temu incydent, zwykle od dzieciństwa, w którym bliskie spotkanie z ogniem przestraszony ich sensu.
Artykuł dzięki: http://harmoniasmakow.pl