Czym jest capoeira

Czym jest capoeira

Lis 25

Czym jest capoeira

Stan wody Grzejniki to marka państwowych Industries, Inc. W 1996, stał się największym na świecie producentem urządzeń do ogrzewania wody o średniej dziennej produkcji ponad 10.000 sztuk. Firma posiada ponad 500 produktów podgrzewacz wody. Posiada kompletną linię do celów mieszkalnych i komercyjnych, w tym grzejniki zbiornik typu elektrycznych i gazowych oraz grzejniki tankless. I konsekwentnie opracowali nowe technologie, poszukiwanie nowych materiałów i innowacyjnych technik inżynierii aby zapewnić dłuższą żywotność produktu.

GTS-110 dostarcza gorącą wodę do domowych instalacjach ciepłej wody użytkowej (bezpośrednio lub pośrednio z wykorzystaniem zbiorników wody), systemy recyrkulacji, wodnych systemów ogrzewania, ogrzewania podłogowego promieniowania i / lub w połączeniu krajowej Aplikacje grzewcze.

Ta maszyna do ciągłego ogrzewania zapewnia maksymalne natężenie przepływu do 6,6 GPM. Jest to STAR® ENERGY kwalifikacje, bardzo wydajny i ma współczynnik energii 0,82. GTS-110 dostępny jest w gaz ziemny i propan (LP) modeli i ma pobór mocy 19.500 do 140.000 zarówno dla gazu ziemnego lub ciekłego propanu.

Maszyna ta posiada instrukcja resetu Hi Limit (ustawiony na 194A ° F) i przegrzaniem odcięcia bezpiecznik. Oferuje również wlotowy, wylotowy mieszania termistory do stałego monitorowania temperatury. Wykorzystuje elektroniczny układ zapłonowy i żaden lampka więc jest bezpieczniejszy w użyciu. Posiada wbudowany ochrony przed zamarzaniem. I to jest zgodne z ustawą wiodącego sanitarny.

Jednostka ta dysponuje upust energii do instalacji poziomej lub pionowej. Ma spalinowego presostat backdraft i ma emisji lowNOx. I to podgrzewacz wody wyposażony jest w 12-letnią gwarancją na wymienniku ciepła w zastosowaniach mieszkalnych i 5-letniej gwarancji na wszystkie części.

Aby dowiedzieć się więcej na temat powyższego artykułu, proszę odwiedz ić State podgrzewacz wody … GTS-110 i tankless podgrzewacz wody.

Artykuł dzięki: