Czy warto inwestowac w hobby

Czy warto inwestowac w hobby

Paź 29
Czy warto inwestowac w hobby

Przed fizycznie spojrzeć na samochód, należy skontaktować się ze sprzedawcą i zadać ważne pytania. Oto kilka kluczowych pytań, aby zapytać sprzedawcę, nawet jeśli dane nie są wymienione w reklamie (można to dokładnie sprawdzić wiarygodność sprzedawcy, czy oni naprawdę wiedzą, szczegóły na temat swojego samochodu). Uważam, zadawanie pytań w kategoriach jest użyteczna w organizowaniu informacji.

Silnika, Układ napędowy, Opcje

* Jaki jest oryginalny do samochodu? (Silnik, skrzynia biegów, różnicowy)

* Specyfikacje napędowy (KM, pojemności silnika, tylny stosunek osi, http://www.tbv.pl typ transmisji)

* Opcje – A / C PS, PB, winylowy dach, wykończenia pakiety

* Jak to uruchomić?

Nadwozie i wyposażenie wnętrz

* Kolor i stan wnętrza?

* Panele nadwozia oryginalne, wszelkie wypadki, uszkodzenia ramy, farby i stan karoserii?

* Obecnie sprawdzony i sprawny lub przywrócenie projektu samochodu?

* Przebieg i wszelkie znane problemy mechaniczne?

Tytuł i cena

* Czy samochód mieć czyste tytuł?

* Jaka jest cena wywoławcza lub przynajmniej postać stadiony

Jak to wygląda?

* Czy można uzyskać szczegółowe zdjęcia cyfrowe? Jeśli tak, to się dużo, więc można zobaczyć każdy szczegół.

* Wyślij do ekspertów lub pocztą na forum opinii. Sprzedający mogą myśleć, że samochód jest wszystko oryginalne, ale może nie wiedzieć. Ekspert może dostrzec oczywiste.

Logistyka

* Czy oni pozwalają sprowadzić eksperta lub niezależną stronę trzecią inspekcji i sprawdzenia samochodu (jeśli nie, biegną od umowy. Nie chodzić)

* Czy jest miejsce na miejscu, gdzie można zorganizować postawić samochód w górę na podnośniku i wykonać oględziny i fizyczne?

To może brzmieć jak dużo pracy, ale ma zasadnicze znaczenie dla solidnego transakcji, gdzie można uzyskać dokładnie to, co chcesz.

Najlepszą radę mogę zaoferować to, aby pamiętać, masz wszystko pod kontrolą transakcji.Jeśli jest coś, że nie czujesz się dobrze o samochodzie lub sprzedawcy lub cokolwiek związane z transakcją, pozwolić jej odejść. Obejmuje to zmuszani przez sprzedającego podjąć szybką decyzję. Jeśli umowa będzie działać, musi być naturalny i sytuacja korzystna dla obu stron. Jest zwykle coś podejrzanego dzieje, jeśli sprzedawca zaczyna twardym zamknie transakcję. Nie ma sensu próbować wymusić kontrakt do pracy z obu stron.

Your Dream Car Finder umożliwia stwierdzenie, uwierzytelniania i dostarczanie twój wymarzony samochód proste!

Tim Leary jest niezależny autor i konsultant zarządzania, która pomaga ludziom i firmom przekroczyć swoje cele. Tim mogą być osiągnięte w tleary@custombumperstickermaker.com

Artykuł dzięki: